Zobacz jak możesz wesprzeć Stowarzyszenie „Przebiśnieg”

1%

Rozlicz PIT i przekaż 1% na KRS 0000344487. Twój 1% pomoże nam pomagać chorym hematoonkologicznie. Dzięki Tobie będziemy edukować, walczyć o dostęp do leczenia i wspierać psychologicznie.

Darowizny

Darowizny wpłacane na konto Stowarzyszenia pomagają nam pomagać chorym hematoonkologicznie i realizowanie celów statutowych Stowarzyszenia.
Nr konta do przelewów: 85 1020 2892 0000 5702 0414 1743

Firmy

Firmy współpracują z nami na różnych zasadach i w różnych obszarach. Wspierają nasze inicjatywy lub same inicjują projekty, którym patronujemy. Każdy zgłaszany do nas projekt oceniamy pod kątem zgodności z naszą misją. Jeśli się w nią nie wpisuje lub jest nieetyczny, nie ma u nas szans na realizację. Zapraszamy do kontaktu.

KONTAKT

Wolontariat

Kampanie, sprawy organizacyjne, eventy, wykłady, materiały edukacyjne, artykuły na www, research medyczny. Tyle rzeczy, w których możecie się sprawdzić. Codziennie potrzebujemy Waszego wsparcia. Jeśli lubisz pomagać i chciałbyś zrobić coś pożytecznego, napisz do nas.

Zbiórki na Facebooku

Facebook umożliwia organizowanie zbiórek pieniędzy na rzecz organizacji charytatywnych. Możesz taką zbiórkę utworzyć od ręki, np. z okazji urodzin lub zupełnie bez okazji. Wejdź na nasz profil na Facebooku i rozpocznij zbiórkę jeszcze dziś!

PROFIL STOWARZYSZENIA

Eksperci

Jeśli jesteś lekarzem i chciałbyś zaangażować się społecznie, mamy dla Ciebie wiele propozycji działań. Artykuły, wykłady, konsultacje materiałów, webinaria, chat z pacjentami, komentarze, udział w kampaniach edukacyjnych to tylko mała próbka tego, w czym możesz nas wesprzeć.

KONTAKT

Koła naukowe

Wasze koło naukowe chciałoby zaangażować się społecznie? Macie swoje propozycje lub jeszcze nie wiecie, jak możecie pomóc? Napiszcie do nas, bo fajne projekty czekają za rogiem.

KONTAKT

Agencje

Wasza Agencja ma pomysł na kampanię? Chcielibyście coś wrzucić do portfolio? Szukacie Partnera? A może wasz klient chciałby współpracować ze Stowarzyszeniem, które wspiera chorych hematoonkologicznie? Jeśli na któreś z pytań odpowiedzieliście tak, koniecznie skontaktujcie się z nami.

KONTAKT

Rozliczenie PIT we współpracy z Instytutem Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.